“Враження просто неймовірні”: шполянин Сергій Мальчик взяв участь у одному з найскладніших спортивних змагань світу

Міжнародні змагання з тріатлону під назвою “IRONMAN” відбулись минулого тижня в іспанській Барселоні. Ці змагання є найскладнішими в світі. Спортсмени з усього світу за 15 годин мають пройти надскладну одноденну дистанцію, яка складається  з 3,8 кілометрів плавання, 180 кілометрів їзди велосипедом і 42-кілометрової марафонської дистанції. Цього року за звання “Залізної людини” змагався і шполянин Сергій Мальчик.

Зі слів Сергія, триатлоном він займається близько року, до цього спорт для нього був просто, як хобі. Каже, що спочатку лише випробовував самого себе і з часом це переросло у справу, якою він став жити.

- Найяскравіше враження від змагань – те, що у в «Айронмені» брали участь спортсмени різних вікових категорій, в тому числі 79-річні. Такі вікові спортсмени подекуди показували кращі результати, ніж молодь, – каже Сергій Мальчик. – Одного разу, разом зі своєю дружиною пробігли марафонську дистанцію. Через півтора року потому я відчув гостру потребу нових викликів для себе. 

Сергій Мальчик каже, що найбільшим його здобутком на цих змаганнях є неоціненний досвід, отриманий на “Айронмені”. З його слів, в цих змаганнях найважливішими є два основні фактори – фізична підготовка та цілі, які перед собою ставить спортсмен.

У цих змаганнях я брав участь вперше. IRONMAN – це одне з найважчих одноденних випробувань і один із найдовших тріатлонів у світі. Враження після змагань просто неймовірні. Переживши це, ти відчуваєш, що немає нічого неможливого, - повідомив Сергій.