Всі розрахунки вестимуться за бажаннями пайовиків

Нині в селах району проводяться сходки жителів, на яких селяни обговорюють перспективи адміністративно- територіальної реформи, про яку сьогодні так багато йде розмов, інші свої нагальні проблеми. На одному із таких зібрань дехто із присутніх висловлював занепокоєння, що нібито ГК «ЛНЗ» нинішнього року розраховуватиметься із власниками земельних паїв, які орендує, лише у грошовій формі. Інші заперечували це, що, мовляв, це безпідставні чутки.

Щоб пролити світло на цю ситуацію, «Шполяночка+» зверну­лась до представника ГК «ЛНЗ», заступника директора по роботі з сільськими громадами СТОВ «ЛНЗ-Агро» Сергія СТРУКА з а роз’ясненням:

― Хочу одразу заспокоїти всіх, кого це питання хвилює. Розрахун­ки з власниками земельних паїв за їх оренду проводитимуться орендарями аналогічно минулого року. Тож власники паїв, з якими розра­ховувались зерном, отримуватимуть таку плату і нинішнього року. Ті ж, хто обрав розрахунок у грошовому еквіваленті, отримають гроші. Сло­вом, пайовики самі обирають форму оплати на своє бажання.