Вулиця Комарова — з асфальтом

Багаторічна мрія жителів вулиці Комарова у Шполі здійснилася. Вперше проведено її капітальний ремонт.

Ця вулиця ще з початку її забудови жодного разу не асфальтувалась. За словами місцевого жителя Михайла Федоровича, після дощу чи відлиги по весні тут завжди були величезні ями та калюжі.

— Тепер же, по новому асфальту і мамам з візочками, і діткам до школи, та й нам, пенсіонерам, ходитиметься комфортніше, — зазначив він.

Днями до редакції газети завітав голова вуличного комітету вул. Комарова Олександр Сотула, який попросив через газету висловити від імені жителів всієї вулиці  щиру вдячність міському голові ОТГ Сергію Кравченку, керівникам «Шполянського райавтодору» Віктору Мадюді та Сергію Бондаренку за якісно виконану роботу.

—Ми всі були приємно здивовані, адже роботи з асфальтування нашої вулиці були розпочаті навіть раніше запланованого терміну,— зазначив Олександр Михайлович.— Приємно, коли люди тримають своє слово і прагнуть виконати роботу якнайкраще!

Як підкреслив очільник міської громади Сергій Кравченко, заасфальтувати повністю всі міські вулиці – це питання номер один, і за фінансової можливості цей процес місцева влада намагається пришвидшувати. Голова ОТГ зазначив, що на останньому засіданні виконавчого комітету Шполянської міської ради був затверджений перелік кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття чотирьох вулиць та одного провулка міста: Комарова (І ділянка), Лозуватська (ІІ ділянка), Терешківська (ІІ ділянка), Івана Кожедуба, провулок Колективний.

Крім того, затвердили кошторис на капітальний ремонт тротуарних доріжок по вулицях: А. Таранця (від перехрестя з вул. Соборна, ліва сторона) та Волонтерській (від перехрестя з вул. Соборна, права сторона).