Соціальне партнерство в районі діє!

Завітавши на подвір’я Ярославського НВК, гості і жителі села звертають увагу на оновлені клумби та інші гарні зміни на ньому. Особливо влітку та восени розмаїття квітів радує око своїми барвами. Все це зроблено зусиллями колективу школи на чолі з вчителем біології Людмилою Асташкіною. Та не менше змін відбулося у зовнішньому та внутрішньому вигляді приміщення школи та дошкільної групи. І все це — завдяки спонсорській допомозі небайдужих людей, які переймаються проблемами навчального закладу.

Неоціненну допомогу надано керівництвом місцевого підприємства СТОВ «Лан», яке багато років очолював нинішній голова Шполянської районної держадміністрації Володимир Потапенко. Сьогодні продовжує цю добру справу Алла Марцевич. За їх підтримки замінено склопакети у трьох класах, кабінеті директора, вчительській та коридорі (всього — 19 вікон). Найближчим часом планується заміна всіх вікон школи.

Повністю також реконструйовано вхід у приміщення навчально-виховного комплексу, зроблено підвісну стелю у малому коридорі, проведено сучасний ремонт кабінету директора.

Також постійним спонсором школи є директор СПОП «Глиняна» Володимир Красіліч. За його підтримки замінено вікна на енергозберігаючі у дошкільному підрозділі НВК та придбано глибинний насос для подачі води у шкільну їдальню. Заміну дверей у малому коридорі проведено за спонсорської допомоги директора СТОВ «Агрофірма «Вись» Василя Вареника. Сесією Веселокутської сільської ради виділено 10 тисяч грн. на ремонт коридору школи.

Педагогічний та батьківський колективи висловлюють щиру подяку Ярославській та Веселокутській сільським радам, сільським головам Любові Еленгаупт та Тетяні Діденко, які делегували кошти на харчування всіх учнів та вихованців Ярославського НВК.

Ця підтримка — свідчення їхнього небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння важливості шкільного виховання. Ще раз дякуємо і висловлюємо надію, що це лише початок нашої співпраці, сподіваємося на подальше її посилення та розуміння освітянських проблем.

Дирекція Ярославського НВК.