Виділено земельні ділянки під кладовища та сміттєзвалища

У багатьох населених пунктах Шполянської міської громади виникла необхідність продовжити упорядкування документації санкціонованих сміттєзвалищ, а також розширити кладовища. Ситуацію ретельно вивчали у міській раді, фахівці об’їхали всі населені пункти, оцінили відповідність земельних ділянок під використання для поховань та вивозу твердих побутових відходів.

На 58-ій позачерговій сесії депутати посприяли у вирішенні проблеми і одноголосно підтримали рішення стосовно розробки проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під кладовища та сміттєзвалища.

Відтак, депутати надали дозвіл КП «Благоустрій» на розробку проєктів землеустрою під кладовища, що розташовані в межах 4-х населених пунктів громади — селі Надточаївка (2,8 га), селищі Ховківка (0,7 га), селі Сердегівка (0,7 га), селі Терешки (4,6 га).

Також за рішенням міських депутатів передано у постійне користування КП «Благоустрій» ділянки за межами 8-ми населених пунктів для розміщення сміттєзвалищ — за межами села Терешки загальною площею 0,2000 га, за межами села Іскрене — 0,5000 га, за межами села Капустине — 0,2335 га, за межами села Скотареве — 0,4000 га, за межами села Лебедин — 0, 5000 га, за межами села Сердегівка — 0,2000 га, за межами села Сигнаївка — 0,4400 га, за межами села Надточаївка орієнтовною площею 2,0 га.