Виставка та інформаційна хвилина: у Шполянській бібліотеці вшанували пам’ять політдіяча

Днями у міській бібліотеці КЗ "Центр культури та дозвілля" задля вшанування пам'яті політичного діяча В'ячеслава Чорновола відбулася інформаційна хвилина "Він був пророком у своїй Вітчизні". Також була організована виставка книжок. Провести заходи вирішили символічно до дня народження Чорновола.

Про це пише "Шполяночка+".

Під час інформаційної хвилини, бібліотекарі розповіли присутнім про його життя.

"Дисидент, журналіст, громадський активіст, політик… Майже половину свого життя віддав боротьбі за Україну і права людини. Понад 15 років провів у в’язницях та засланнях. В’ячеслав Максимович ніколи не зраджував своїх політичних та громадянських ідей. Його бачення майбутнього України значно випереджало погляди сучасників. Це була Людина, яка зробила все, щоб омріяна Незалежність України стала дійсністю. В 2000 році за визначний особистий внесок у національне відродження України, послідовне відстоювання ідеї побудови незалежної Української держави, активну громадянську і політичну діяльність В’ячеславу Чорноволу присвоєно звання “Герой України» (посмертно)", - розповідають у закладі.

А представлена книжкова виставка мала назву "В’ячеслав Чорновіл: дорога болю і боротьби". Вона містила публіцистичні нариси автора та різні матеріали, які розкривають громадсько-політичну та державну діяльність політика.