ВЖЕ ВКОТРЕ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ НА ЧУЖОМУ ПОЛІ

13 вересня відбувся п’ятнадцятий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги. ФК «ЛНЗ-Лебедин» свою гру проводив в м. Золотоноша з командою СК «Пальміра». Гра розпочалася атаками шполян, але в одній з контратак господарі поля відкрили рахунок. У відповідь гравці ФК «ЛНЗ-Лебедин» розпочали штурм воріт СК «Пальміра», але вдало діяв воротар суперника, який зводив нанівець всі зусилля гостей. Перший тайм завершується з рахунком 1:0 на користь господарів.

Початок другої половини зустрічі знову розпочався з атак гостей. СК «Пальміра» всією командою відійшли на свою половину поля та впевнено захищаються. Коли пішла 54-та хвилина матчу, ФК «ЛНЗ-Лебедин» проводить атаку та виводить Артема Гаркавого «на побачення» з воротарем, який збиває нашого гравця. Пенальті чітко реалізує Артем Охременко — 1:1. Через 5 хв. гості проводять атаку, яку завершує Максим Кретов. Рахунок стає 2:1 на користь ФК «ЛНЗ-Лебедин». Гості знову атакують і в одній з атак захисник СК «Пальміра» вибиває м’яч руками з порожніх воріт. Але цього разу Артем Охременко не зумів переграти воротаря господарів і пенальті не реалізував. До кінця зустрічі гості мали ще декілька слушних моментів для взяття воріт суперника, але не зуміли їх реалізувати. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь ФК «ЛНЗ-Лебедин».

Наступну гру ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 20 вересня на районному стадіоні «Колос» з суперником ФК «Ураган» (с. Кривоносівка Золотоніського району).