Як фракція «Батьківщина» голосувала за соціально-важливі законопроекти

     «Батьківщина» проголосувала за зміни до державного бюджету, адже їй вдалося домогтися низки важливих соціальних змін до основного фінансового документу країни.   Так, фракції вдалося через зміни до держбюджету на 2017 рік добитися змін у фінансуванні провідних медичних закладів України, зокрема клінік ім.Шалімова та ім.Амосова, а також  внести до держбюджету рядок про фінансування закордоном онкохворих, зокрема дітей, які очікують на термінову операцію. Також завдяки змінам, на яких наполягла "Батьківщина", виділені кошти на створення музею Небесної Сотні.

     Зусиллями депутатів фракції «Батьківщина» вдалося збільшити фінансування  освітньої галузі та збільшити обсяг житлово-комунальних субсидій на 14 млрд грн. Сьогодні, коли в людей взагалі нема грошей, питання субсидій для більшості українських сімей є важливим.

   «Батьківщина» підтримала в першому читанні пенсійну реформу, щоб уже в листопаді, після ухвалення її в другому читанні, люди змогли отримувати збільшені пенсії, соцвиплати, а також, щоб зросли пенсії військовослужбовцям.

  Як зазначив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко, до другого читання потрібно доопрацювати цей законопроект, аби пенсійна реформа не перетворилась в просту оптимізацію пенсійних виплат і запевнив, що «Батьківщина» буде пропонувати правки до другого читання з наступними основними вимогами:

            - відтермінувати запровадження збільшення до 35 років страхового стажу, необхідного для отримання мінімальної пенсії;

            - запровадження індексації пенсії при перевищенню індексу інфляції в 1% (нині - 3%);

            - зберегти коефіцієнт 1,35 для одного року стажу для обчислення розміру пенсії.