Як на Черкащині борються із корупцією

ЗВІТНІСТЬ

Як поінформували у відділі власної безпеки при ГУ ДФС у Черкаській області, в результаті проведених заходів в січні - березні 2016 року у напрямку профілактики відділомздійснено 349 заходів щодо упередження вчинення посадовими особами ДФС у Черкаській області та митниці, корупційних правопорушень, а саме: проведено 136 лекцій (виступів, нарад, занять, індивідуальних бесід) в структурних підрозділах ДФС області, зокрема по роз'ясненню антикорупційного законодавства, упередженню фактів хабарництва, дотриманню трудової дисципліни, норм професійної етики.

18 працівникам служби в області винесено офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій. З метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності ВВБ Головного управління ДФС у Черкаській області опубліковано 96 матеріалів в місцевій пресі та Інтернет, здійснено трансляції 99 інформаційних повідомлень по місцевому телебаченню та радіо на антикорупційну тематику.

Працівниками ВВБ проведено 59 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких керівництву районних органів ДФС області внесено 30 подань для вжиття заходів реагування відносно працівників підпорядкованих ДПІ, 28 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

До органів прокуратури області у січні-березні поточного року відділом направлено 8 матеріалів для надання правових висновків діям працівників податкових та митних органів.

За результатами розгляду матеріалів перевірок ВВБ Головного управління ДФС у Черкаській області відкрито 1 кримінальне провадження відносно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, на даний час триває досудове розслідування. Відносно 1 працівника складено протоколи про вчинення корупційного правопорушення, та якого судом притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

Також задокументовано 2 факти передачі громадянами неправомірної вигоди (хабара) працівникам фіскальної служби. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінальних правопорушень та розпочато 2 кримінальні провадження за ч.З ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Трьом особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ст. 369ч.З КК України.

Також 28.03.2016 року військовою прокуратурою Черкаського гарнізону, направлений до суду м. Черкаси обвинувальний акт відносно особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ст. 369 ч.З КК України, для прийняття відповідного рішення.