Як шполянам чисте місто повернули

      Ще до недавнього часу Шпола чи не єдине місто в Україні, яке не мало свого житлово-комунального господарства.

Все через те, що у 2007 році Шполянське виробниче житлово-комунальне господарство було визнано банкрутом та оголосило про свою ліквідацію.

На початку 2015 року майно ВУЖКГ було продано на торгах за мізерні 24 тис. гривень.

      Міський голова Шполи Сергій Кравченко вирішив за будь-яку ціну повернути втрачене майно громаді і тому, у цьому ж таки 2015 році після обрання на посаду, він від імені Шполянської міської ради розпочав судову тяганину про скасування результатів торгів.

     Тривалі засідання нарешті дійшли свого логічного завершення. І вже 15 лютого 2016 року Господарський суд Черкаської області ухвалив рішення визнати недійсними результати аукціону з продажу майна Шполянського ВУЖКГ, повернувши шполянам їх майно.

    Але не все так добре було як хотілось, адже за тривалий період безгосподарності приміщення управління були непридатні для роботи, повністю була відсутня спеціальна техніка для забезпечення ефективного функціонування житлово-комунального господарства міста.

     Тому, за ініціативи міського голови та завдяки раціональному використанню міського бюджету для ЖКГ міста було придбано трактор, причіп, розкидач, повітродувку, ГАЗ-53 бочку, ГАЗ-53 сміттєвоз, навантажувач. Відремонтовано автогрейдер, Т-25, ДТ-75, екскаватор.

    І вже шполяни самі мають змогу оцінити активізацію роботи комунальників в напрямку благоустрою міста. Взимку, Шпола, чи не єдиний районний центр фактично повністю очищалась від снігу. Вивозиться сміття, ліквідуються стихійні сміттєзвалища.

     Тож, і надалі жителі Шполи можуть бути впевнені, все, що до цього часу так звані «господарники» розбазарили по усим-усюдам міський голова зможе повернути місту та змусить працювати на благо громади.