Як злочинці копали яму «Шполяночці +», та самі у неї потрапили

Колонка редактора

Про те, що вибори до Шполянської ОТГ прогриміли на всю країну, як одні з найбрудніших, ви, шановні читачі,  безумовно, чули. Та й на власні очі побачили, як заїжджі політтехнологи намагалися вам згодувати купи бруду та неправдивої інформації. 

Постраждало від цих ділків і наше видання. «Шполяночка+» завжди намагалась подавати на своїх сторінках неупереджену інформацію про нвйважливіші події нашого району і виборча кампанія не стала винятком. Ми розповідали вам як про позитивні, так і негативні сторони цього процесу, не відмовляли у розміщенні жодній партії чи кандидату, який хотів висвітлити свою програму на сторінках газети.

Тим більшим був шок шполян, коли востанній день виборчої агітації до них потрапив номер газети «Шполяночки+» від 24 квітня 2017 року, у якому було вилито масу бруду на Сергія Кравченка, ВО «Черкащани» та саму газету.

Подібні матеріали шполяни вже могли бачити на сторінках іншого — «столичного» видання, яке не гребувало нічим, аби дискредитувати очевидних  лідерів перегонів.

Та коли стало зрозуміло, що шполяни не вірять жодному слову продажної газетки, заїжджі політтехнологи вирішили скористатися популярністю та репутацією нашого видання і випустили підроблену «Шполяночку+».

Не будемо зупинятися на тому, що все це спеціально робилося вночі напередодні «дня тиші», аби не залишити нам жодного шансу пояснити читачам, що й до чого. Опустимо й те, що розповсюдженням псевдо- «Шполяночки+» займалася Олена Андріяш — член міської виборчої комісії від ВО «Батьківщина», яка взагалі не має права проводити агітацію...

Позиція виправдання — найгірша з усіх. І після виходу «підробки» ми зрозуміли, що саме у такому становищі опинилося наше видання.

Але! Майже одразу до нас почали поступати дзвінки від вас, шановні читачі, у яких ви висловлювали обурення діями підробників, називали їх злочинцями і радили нам у жодному разі не дозволити їм вийти сухими з води. Тож заїжджі «журналісти» і тут прокололися — поглядаючи зверхньо на шполян, вони думали, що цим людям можна «згодувати» що завгодно.

Так от «шановні» політтехнологи, якщо ви десь за допомогою гречки  та брехливих газеток і вигравали вибори, то шполяни вам чітко показали — тут ваші «трюки» не пройдуть. Що й підтвердили результати голосування до Шполянської ОТГ, де земляки віддали найбільшу кількість голосів за Сергія Кравченка та ВО «Черкащани».

Ми ж, як і завжди, дослухалися до порад наших читачів і звернулися до правоохоронних органів. Нині за фактом підробки номера газети «Шполяночка+» Шполянським відділом поліції відкрито кримінальне провадження. Про хід і результати розслідування ми  повідомлятимемо на сторінках нашого видання. Віримо, що компетентним органам вдасться встановити осіб, які вчинили цей злочин. 

А заїжджим «журналістам» та політтехнологам радимо навчитися основам здорової конкуренції, бо врешті решт у яму з брудом, яку ви копали для інших, потрапили самі!

Наталія СТОРЧАК, редактор районного щотижневика «Шполяночка+»