Якби всі міста України були схожими на Шполу

Я приїхала в Шполу разом з 10-річною племінницею з Краматорська, що на Донбасі. Запросили нас гостинна родина Оксани Хонько і Ігоря Юрчака. Я щиро вдячна цим простим і щирим людям за їхню доброту і допомогу. Завдяки їм я відкрила для себе і полюбила ваше маленьке, але таке гарне містечко. Я переконана, що в Україні безліч таких міст і сіл. І гарними їх роблять звичайні люди — працьовиті мешканці нашої Батьківщини.

Я щиро вдячна за допомогу службовцям районної ради за швидке реагування на мої звернення евакуйованої із зони АТО і за те, що не забували за нас. Впродовж літа цікавилися нашими справами, пропонували дитячий табір.

Окрему подяку хочу висловити родинам Павла Олексійовича Мальчика та Ірини Павлівни Невечері. Такого швидкого працевлаштуван-ня у мене ще не було ніколи за всі мої 23 роки трудового стажу. Павло Олексійович без зайвих запитань і перевірок влаштував мене на вакантне місце продавця. Порівнюючи, як вирішуються такі справи у моєму місті, я була приємно вражена — ніякої бюрократії і тяганини, пихатості чи зазнайства. Навпаки, всі намагалися мені допомогти якнайскоріше вирішити нагальні справи, незважаючи на тимчасову відсутність деяких документів. Моя щира по-дяка за чуйність і допомогу бухгалтеру Галині Минівні Шейчук та колективу Шполянського районного центру зайнятості.

«Гостинний двір», в якому я працювала, став для мене гостинним в усіх розуміннях цього слова. Якщо хто не знає, то знайте: найгарніші, найвеселіші та найпрацьовитіші робітники — це працівники «Гостинного двору».

Я із задоволенням ходила на роботу, тому що у мене були найкращі колеги за все моє життя: Валентина Петрівна Горохівська, Надія Петрівна Скуба та Алла Лепенець. Глибоко вдячна їм за те, що вони стали моїми друзями.

Завдяки родині Хонько-Юрчаків і колективу «Гостинного двору» у мене тепер, мабуть, пів-Шполи друзів і знайомих. Багато хто з них дуже переймається долею людей зі сходу України. Низький уклін волонтерам і всім, хто допоможе наблизити перемогу наших воїнів.

Щиро хочу подякувати Ігорю Скрипнику за подарунок моїй племінниці і за пропозицію звертатися за допомогою в разі потреби. Також хочу подякувати дівчатам Яні та Аллі зі студії краси «Яніна». Їхній професіоналізм та золоті руки не раз допомагали мені почувати себе красунею.

Повертаючись до Краматорська, я думаю, що було б дуже гарно, якби всі міста України були б такими гарними і затишними як Шпола, а українці — такими чуйними та щирими як шполяни. Бажаю всім вам миру та злагоди.

З повагою Ірина ЛАДЮКОВА. м. Краматорськ