Яким є гороскоп на 2015 рік для знаків зодіака?

ОВНИ
Щоб домогтися успіху, доведеться ба­гато і наполегливо працювати. Правда і результатом ви будете цілком задоволені. Для досягнення цілей вам знадобиться не тільки працьовитість і старанність, а й інтуїція, творчий підхід і щирість. Во­сени є шанс зустріти надійних партнерів, а ось власні проекти краще починати наприкінці року. Можуть відновитися давні відносини. Найкращий час для но­вих знайомств — липень-серпень.
Поради. Не приймайте сходу важливі рішення, послухайте свій внутрішній го­лос — і тоді все складеться значно кра­ще. Краще не вступати в боротьбу за справедливість, може виявитися що крайнім опинитеся саме ви. Бережіть шлунок — постарайтеся правильно харчуватися і влаштовувати розвантажувальні дні.

ТІЛЬЦІ
На вас очікують великі зміни в житті і головне завдання — бути до них го­товим. Раз і назавжди будуть вирішені якісь старі проблеми. У лютому і ближче до кінця року Тельці можуть отримати неочікувану фінансову підтримку. Весь рік у вас буде достатньо шанувальників, ви будете випромінювати тепло. Але будьте обережні, не розпилюйтеся на всіх — вас може не вистачити. Самотнім Тельцям в кінці року належить зробити вибір того, з ким ви вступите в тривалі стосунки.
Поради. На початку року вам нале­жить зробити важливий вибір і поміняти щось в собі. Але не пробуйте повертатися в минуле і скасовувати якісь важливі кро­ки — ні до чого хорошого це не приведе. Весною можливі невеликі травми — будь­те уважні, а восени бережіть дихальні шляхи і легені.

БЛИЗНЮКИ
Відмовтеся від тверезого розрахунку, не треба довго зважувати всі варіанти, кидайтеся з головою у все нове — і вам пощастить. Дуже великі шанси значно просунутись по кар’єрних сходах, заво­ювати авторитет або вивести свій бізнес на зовсім інший рівень. Самотнім пред­ставиться можливість знайти свою по­ловинку. І постарайтеся в цьому році не викликати ревнощі свого партнера — він вам цього не пробачить.
Поради. Найсприятливіший час — перші три місяці року, ви самі здивуєтеся як все легко буде виходити. Влітку не варто робити великі покупки. І не слухай­те цього року нічиїх порад — вони вам все одно не допоможуть. Треба обмежи­ти жирну їжу — ваша печінка буде дуже вразлива. Найбільш несприятливий час для здоров’я — кінець літа. 

РАКИ
Весь рік ви можете не замислювати­ся ні про що, крім своїх бажань і планів ваших близьких. Рік принесе вам успіх і процвітання. Вдалий час, щоб почати вчитися, змінити роботу, відкрити влас­ний бізнес, обзавестися новим жит­лом. Правда не варто розраховувати на партнерів — вас можуть підвести. Краще довіряти тільки собі. В кінці літа і початку осені можливе істотне поліпшення вашо­го фінансового становища. Весь рік вам доведеться брати участь в якихось лю­бовних розборках ваших друзів, знайомих і родичів. Найбільш вдалий час для серцевих справ прийде тільки до серпня-вересня.
Поради. Навесні постарайтеся за­вести нові знайомства або обзавестися зв’язками серед впливових людей — потім вам це знадобиться. Постарайтеся не влазити в чужі таємниці. Балакучість і цікавість може привести до серйоз­них конфліктів, як вдома, так і на роботі. Рекомендується вести активний спосіб життя — прогулянки, виїзди на природу, але не перевантажуйтеся. Навесні і во­сени варто задуматися про зміцнення імунної системи.

ЛЕВИ
Все, що було задумано — здійсниться. У вашому житті починається новий важли­вий етап. Він зажадає від вас переосмис­лення найбільш звичних речей. До вес­ни особливих змін в справах і фінансах чекати не варто. Починаючи з березня, вас чекає творчий підйом. Головне не розпорошуватися на все відразу і не на­магатися осягнути неосяжне. Виберіть, куди рухатися в першу чергу — весь рік удача буде з вами. Можуть бути легкі романтичні відносини, і божевільна при­страсть, і стабільність сімейного життя. Найвдаліший час для любовних справ — це середина весни і початок осені.
Поради. Наприкінці весни вас чекає якась несподівана зустріч або покупка, а може зміна виду діяльності. Головне не упустити те, що саме йде до вас в руки. Можете повністю довіритися своїй інтуїції, вона вас не підведе. Наприкінці зими й початку березня будуть мучити застуди — бережіть себе. І постарайтеся вести більш активний спосіб життя.

ДІВИ
Вас чекають духовні пошуки, хоч зовні ви і будете залишатися абсолют­но спокійними. Ніяких різких злетів і падінь — в справах все буде спокійно і стабільно. До осені можлива якась фінансова підтримка, що дозволить вам зробити великі покупки. Буде хотітися то шаленої пристрасті, то домашнього за­тишку і стабільності. Романтичні стосунки можуть бути пов’язані з роботою, правда службові романи не приведуть ні до чого серйозного. Сімейним Дівам доведеться боротися зі спокусами, але ви впораєтеся.
Поради. Намагайтеся частіше виїжджати за місто, краще на самоті — вам є про що подумати. Але не брешіть — цьо­го року будь-яка брехня обернеться проти вас і посварить з близькими людьми. Не просіть ні в кого допомогти по роботі — підведуть, а винуватими опинитеся ви. Будете схильні до різних алергій і шкірних захворювань. Відпочивати краще в квітні або вересні.

ТЕРЕЗИ
Робота, яку ви подужали в минулому році і яка іноді перетворювалася на ру­тину, допоможе в 2015-му не особливо замислюватися про фінанси і займатися тим, що вам подобається. В особистих стосунках з’являться дуже приємні та цікаві знайомства, які до кінця року по­ставлять вас перед вибором. Для нових знайомств найсприятливіші місяці — квітень і травень. Сімейні Терези можли­во кимось захопляться, але до кінця року ви зрозумієте, що це — лише захоплення.
Поради. Користуйтеся своєю чарівністю, вміло підносьте факти і не забувай­те кращого друга (навіть якщо він іноді примхливий) — все це допоможе досяг­ти успіхів у кар’єрі. Надмірно ризикувати не рекомендується, краще на час піти в себе — ви повернетеся з правильним рішенням і свіжими силами. Навесні можливі застуди, які краще лікувати міцним сном і масажем.

СКОРПІОНИ
Вам доведеться піклуватися в першу чергу про себе. Можливо, вам здасть­ся, що комусь доля підносить все на тарілочці, а вам — ні. Не впадайте у відчай — ви з усім впораєтеся. У січні- лютому вас порадують плоди минулих праць, але до весни все розтане як ту­ман. Справи не будуть ладиться до самої осені, коли ви зможете зітхнути трохи лег­ше. Якщо друга половинка у вас вже є — все залишиться, як є. А самотнім ніяких змін не передбачається. Але й туги зірки не обіцяють.
Поради. Не сумуйте — працюйте або отримуйте нові знання і постарайтеся опинятися в потрібний час і в потрібному місці. Не ухиляйтеся від роботи, началь­ство вам цього не пробачить. Спілкуйтеся з людьми, які можуть вас чомусь навчити. Дотримуйте помірності, не перевантажуй­те організм, не піднімайте тяжкості. Кра­щий час для відпочинку — липень.

СТРІЛЬЦІ
Рік буде вдалим в першу чергу для амбітних. Зірки обіцяють вам проникливість і творчий підйом. Комунікабельність, прагнення до досліджень і експериментів знадобляться вам в цьому році якнайкраще. В кар’єрі треба забути про коллектив, розраховувати тільки на себе і у вас точно все вийде. Головне не будуйте занадто багато планів і не мрійте. Це рік рішучих дій, які будуть приноси­ти плоди раніше, ніж ви розраховуєте. В тихій гавані інтимних стосунків ви зможете розслабиться і відпочити від ділових подвигів. Ніяких потрясінь тут не передбачається.
Поради. У першій половині року не розраховуйте на допомогу друзів — їм буде не до цього. А от до кінця осені можна сміливо братися за найбільш сміливий проект. Звичайно такий темп не може не позначитися на вашій енергії, сил не вистачатиме. Дайте собі тиждень відпочинку, почитайте класику. До осені сили відновляться — і ви знову будете на коні.

КОЗЕРОГИ
Доведеться щось проштовхувати, про­бивати, про щось домовлятися. Легко не буде, але старання дадуть користь. Головне — не стояти на місці. Якщо ви будете точно знати, чого хочете, то попут­ний вітер вам забезпечений. Щоб більше отримувати, вам доведеться більше вкла­дати. Але ви можете стукати в зачинені двері, замість того, щоб піти іншим вигідним шляхом. Але не шкодуйте, бо відчинених дверей ви не знайдете. По­чаток року принесе легкі романтичні знайомства, які до літа перейдуть у постійне захоплення, а до осені-зими цілком мо­жуть закінчиться весіллям. Сімейним теж пощастить — отримаєте від своєї поло­винки те, чого довго чекали від неї.
Поради. Ретельно стежте за своєю зовнішністю і взагалі іміджем — це рік, коли оточуючі будуть вас оцінювати саме по одягу. Треба приділити увагу своєму шлунку — стежте за тим, що їсте, а то й до виразки недалеко. Вирушати у відпустку або на відпочинок найкраще восени.

ВОДОЛІЇ
Зірки радять не відриватися від ко­лективу і на час залишити свої амбіції. Працюйте, намагайтеся, докладайте всі зусилля для досягнення результату, але не пишайтеся успіхами, інакше не отримаєте нічого. Доходи весь рік на се­редньому рівні, хоча вам буде хотітися більшого. В сердечних справах будуть ви­рувати неабиякі пристрасті. Навіть людей сімейних чекають різні випробування. Але до осені все повинно стати на свої місця — все зайве піде з вашого життя і ви за­лишитеся з коханою людиною.
Поради. Будьте оптимістами, довго не хвилюйтеся з приводу невдач, проявіть працьовитість і старанність — і на вас чекає приємний бонус. Постарайтеся не конфліктувати з родичами — це забирає багато сил. З фізичним здоров’ям все буде в порядку, а от життєвої енергії вам буде іноді не вистачати. Подумайте, як її поповнювати — хороші друзі, спорт, при­рода, гарні враження.

РИБИ
Риб чекає багато практичної робо­ти і абсолютно реальних справ, від яких залежатиме ваш успіх. Вдалий час для створення кар’єри, навчання, просуван­ня по службі, а може і просто зароблян­ня грошей. Якщо ви самотні, то вас чекає зустріч з людиною, яка може різко змінити ваше життя, але ця людина може вияви­тися зовсім не такою, якою ви собі її уяв­ляли. Сімейних Риб теж можуть чекати несподівані повороти долі, причому зміни швидше за все будуть виходити від вашо­го партнера. Втім переживати не варто — все на краще.
Поради. Не вплутуватися в авантюри і сумнівні заходи, ви повинні чітко уявляти як саму мету, так і добре знати шлях для досягнення. Не варто надмірно впадати в якісь духовні пошуки, найкраще для вас — просто робота. Ваше загальне само­почуття буде значно краще, ніж торік, а хронічні захворювання, якщо такі й були, вас майже не потурбують. Не варто злов­живати алкоголем і важкою їжею — саме шлунок може виявитися вашим найслаб­шим місцем в 2015 році.