Яким має бути справжній бюджет-2018?

   «Батьківщина» запустила спецпроект під назвою «Яким має бути справжній Держбюджет-2018?», у якому запропонувала низку змін до проекту Держбюджету на 2018 рік.

На сайті budget2018.ba.org.ua розташовані два розділи: «Бюджет для людей» та «Як наповнити бюджет?».

   На сайті зазначається, що «Батьківщина» вимагає достойного життя для людей, закласти підвищення соціальних стандартів у проект держбюджету на наступний рік. Зокрема, уряд закладає у проект бюджету на 2018 рік злиденний прожитковий мінімум на рівні 1700 грн. «Батьківщина» вимагає підвищити цей показник до 3872 грн.

   Також «Батьківщина» пропонує підвищити мінімальну зарплатню до 4316 грн. тоді, як урядовий проект не передбачає підвищення цього показника у 2018 році взагалі.

   Крім цього, «Батьківщина» вимагає розгляду законопроекту №4319, що дасть право на індексацію доходів населення при перевищенні індексу інфляції 1%. Також вимагає повернути прогресивну систему розрахунку розміру допомоги при народженні дитини та підвищити рівень цієї допомоги.

  Зауважимо, що зараз триває процес ухвалення проекту Державного бюджету на 2018 рік. Влада намагається продовжити скорочення соціальних стандартів і гарантій населенню та пропонує антисоціальний державний бюджет. Фактично це «бюджет бідності», він веде до зубожіння українського народу та занепаду економіки, йдеться на сайті.