Якою буде новорічна програма для жителів громади

   З утворенням Шполянської міської громади до її складу ввійшли два населених пункти: Кримки та Скотареве.

   Тому цього року для шполян і жителів громади підготували більш насичену і розгорнуту програму святкування Нового року та Різдва.

  Уже з 12 грудня розпочнуть відкриття резиденції Святого Миколая у дитячому парку міста. Для малечі це буде незвичне свято, адже цього року резиденція відкриється в новому форматі. Як повідомила директор міського Будинку культури Леся Осадчук, Миколай просить допомоги у дітлахів. У нього вперше за всі роки викрали чарівний посох.

   — І якщо його не відшукати, Чудотворець не зможе відкрити свою резиденцію, — ділиться передсвятковою інтригою сподвижниця передсвяткових ідей.

  Резиденція діятиме в дитячому парку протягом двох тижнів. Малята разом із дорослими зможуть за цей час поринути у новорічно-різдвяну казку, стати на мить казковими героями і просто вдосталь відпочити. Засвітиться головна новорічна ялинка міста традиційно у День Святого Миколая — 19 грудня. Також у цей день передбачене засвічення новорічних ялинок й у населених пунктах громади.

   Міський голова Сергій Кравченко зазначає, що по-особливому відчують новорічні розваги сільські дітлахи. Починаючи з 19 грудня, у школах та дитсадках сіл Кримки та Скотареве розпочнуться новорічні ранки.

  — Вже закуплені пакунки із солодощами всім учням і дошкільнятам, яких вони з нетерпінням чекатимуть під ялинку. Фінансову допомогу надали постійні соціальні партнери Шполянської громади — Група компаній «ЛНЗ», —  говорить міський голова. —  Також шполян, кримківців та скотарівців чекають неочікувані сюрпризи на святкових новорічних вогниках, організованих для дорослих, які протягом грудня-січня передбачені на міській площі Героїв Майдану та сільських будинках культури. Їх розважатимуть працівники галузі культури міста та сільських клубних установ.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ