Якою є «соціалка» для шполяських ліквідаторів

   Як повідомляє офіційна веб-сторінка Шполянської райдержадміністрації, управлінням соціального захисту населення нараховується щомісячна компенсація на продукти харчування, потерпілім та ліквідаторам І категорії та ІІ категорії на суму 761016,84 грн., на оздоровлення — на суму 38709,04 грн. За шкоду, заподіяну здоров’ю ліквідаторам та дітям, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, протягом року виплачується щомісячна компенсація згідно із  постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1997 №155 «Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи».

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 №854 «Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» управління отримало кошти із державного бюджету в сумі 173837 грн. та додаткові кошти із місцевого бюджету в сумі 36714 грн. для забезпечення санаторно-курортного лікування 36 осіб І категорії, та 2 дітей-інвалідів, інвалідність яка пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

   Управлінням виплачено десятьом учасникам ліквідації, що постраждали від аварії на ЧАЕС грошову допомогу в сумі 500 грн. на одну особу до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.