ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ

28 травня голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, сільський голова села Ярославка Любов Еленгаупт, директор місцевого сільськогоспо-дарського підприємства «Лан» Алла Марцевич побували у гостях у місцевого старожила, шанованого ветерана, учасника бойових дій Другої світової війни Олександра Колотила. Цього дня йому виповнилося 95 років з дня народження, тож з цієї нагоди гості висловили йому щиру подяку за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час, подарували квіти та пам’ятні подарунки, побажали здоров’я, бадьорості та добробуту і злагоди в оселі.

— Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. Ви гордість нашого рідного краю, і наш обов’язок не забувати і піклуватись про Вас, — вітаючи, зазначив Володимир Потапенко.

Учасник параду Перемоги Олександр Васильович Колотило народився і все життя прожив у Ярославці, виростив з дружиною трьох дітей — дві доньки і сина (на жаль, уже став вдівцем). Працював зоотехніком, завідуючим фермою в місцевому господарстві.