БЮТ
Продавати землю під час війни та хаосу – це злочин перед народом, адже земля – це єдиний ресурс, який дозволить Україні стати на ноги. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.
«Скуповування землі сьогодні відбувається незаконно. І земля зараз накопичена приблизно в 12-15 родин у величезних обсягах: від 500 тис. до мільйона гектарів в руках однієї сім’ї. Приблизно від 700 до 1000 дол. США за гектар. Це ж за вартістю гарного телефону скуповують… Це не ціна нашої землі!» – обурено наголосила Юлія Тимошенко.
Політик нагадала, що в Європі чорноземи коштують по кілька десятків тисяч євро за гектар, а не 700 доларів, як в Україні.
Юлія Тимошенко упевнена, що «земля – це єдиний ресурс, який дасть можливість Україні стати на ноги». А майбутнє аграрного сектору, на її переконання, – за фермерськими господарствами.
Тимошенко також переконана, що про доцільність продажу землі необхідно запитати в людей на референдумі. Голова партії також нагадала, що спільно з Асоціацією фермерів та землевласників «Батьківщина» збирає підписи проти продажу землі.
Лідером електоральних симпатій залишаються Ю.Тимошенко та ВО «Батьківщина»
Соціологічні дослідження знову підтвердили лідерські позиції Юлії Тимошенко та партії «ВО Батьківщина», свідчать дані опитування, проведеного групою «Рейтинг».
Якби вибори Президента України відбулись в найближчу неділю, Юлія Тимошенко виграла б їх і у першому, і у другому турі. Юлія Тимошенко – єдиний політик, який впевнено перемагає Петра Порошенка.
Також в уподобаннях українців лідирує партія «ВО Батьківщина», яка займає перше місце в симпатіях громадян.
Крім того, 85% українців впевнені, що Україна перебуває у стані хаосу. Більшість опитаних за останній рік стали жити гірше, зокрема, через величезні тарифи.
На думку 65% опитаних, головною причиною такого жахливого стану є непрофесіоналізм та корупція чинної влади. Більше половини українців виступають за розпуск парламенту та проведення позачергових парламентських та президентських виборів.
Опитування проведене соціологічною групою «Рейтинг». Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 19-25 травня 2017 р.