Юні футболісти Шполянської ОТГ завоювали Кубок громади

   16 грудня у спорткомплексі «Спорт +» відбувся дитячо-юнацький Всеукраїнський кубок «Шполянської об'єднаної територіальної громади» з футзалу серед юнаків 2007 року народження та молодших.

   У змаганнях взяли участь 6 команд: ДЮСШ Шполянської ОТГ, «ЛНЗ-Лебедин» с. Лебедин, «Зірка» м. Кропивницький, «Юність» м.Городище, «Зірка-2» м. Кро-пивницький, ДЮСШ м. Ватутіне. На першому етапі команди були розподілені на дві групи по 3 команди у кожній. Після закінчення групового етапу відбулися фінальні матчі, у яких визначено остаточні місця. В матчі за п'яте місце зустрілись команди «Юність» м.Городище та ДЮСШ м. Ватутіне. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «Юність» м.Городище.

   За третє місце грали команди з м. Кропивницького «Зірка» та «Зірка-2» з рахунком 6:3. Перемогу святкувала «Зірка».

   Головний фінал за кубок та золоті нагороди між командами ДЮСШ Шполянської ОТГ та «ЛНЗ-Лебедин» видався бойовим та видовищним. Завдяки великому бажанню до перемоги з рахунком 6:4 перемогла команда ДЮСШ Шполянської ОТГ.

   Голова Шполянської об'єднаної територіальної громади Сергій Кравченко привітав та нагородив учасників кубку «Шполянської об'єднаної територіальної громади». Всі команди отримали грамоти, а переможці і призери — медалі та кубки. Кращі гравці Кубку отримали статуетки та грамоти: кращий гравець — Андрій Запісецький із команди ДЮСШ Шполянської ОТГ, кращий захисник —  Богдан Кучеренко з «ЛНЗ-Лебедин», кращий нападник — Артур Течній та кращий воротар — Максим Дубовик із команди «Зірка» м. Кропивницький.

Сергій ВЕРБІВСЬКИЙ, голова Федерації футболу Шполянського району