ЮНІ ЛЕБЕДИНЦІ ЛІДИРУЮТЬ У СВОЇЙ ГРУПІ

- 6 листопада відбувся заключний тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд Дитячо-юнацької футбольної ліги. Юнаки з команди «ЛНЗ-Лебедин» 2002—2003 р.н. свій поєдинок провели в Городищі з командою «Юність». Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь лебединських футболістів. Набравши 16 очок юні футболісти «ЛНЗ-Лебедин» лідирують в своїй віковій групі.

- 8 листопада відбувся заключний тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги, в якому команда «ЛНЗ-Лебедин» на своєму полі провела поєдинок із золотоніським «Спартаком». Зустріч пройшла за явної переваги наших футболістів, які з перших хвилин матчу атакували ворота суперника. Вже на 8-ій хвилині Артем Охременко з пенальті відкрив рахунок у цьому поєдинку, який протримався до кінця матчу.

В загальнокомандному підсумку команда «ЛНЗ-Лебедин» зайняла третє місце в чемпіонаті, набравши в підсумку 50 очок. Стільки ж очок набрала і команда «УТК-Ятрань» (с. Паланка), в якої на одну перемогу більше, а згідно з регламентом чемпіонату за однакової кількості очок вище місце посідає та команда, яка здобула більше перемог.

Василь ШЕВЦОВ м. Шпола.