Юні шполянські таланти і під час канікул отримують нагороди

Літні канікули в розпалі, але ми й зараз отримуємо перемоги в конкурсах. Цього разу тішимося нагородами у Всеукраїнському етапі, – повідомляє на своїй фб-сторінці КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді».

Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів, представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». На конкурс було подано 1623 роботи з усіх областей України.

У номінації «Вироби з тіста» дипломом ІІ ступеня нагороджено Ірину Іванову, вихованку гуртка «Ліплення з полімерної глини» комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської об’єднаної територіальної громади Черкаської області. За роботу «Букет віол», керівник Зоя Степанівна Курінна та дипломом ІІІ ступеня Владиславу Мирошник, вихованку гуртка «Ліплення з полімерної глини», за роботу «Символ 2021 року», керівник Зоя Степанівна Курінна.

У номінації «Художнє плетіння, ткацтво» диплом ІІ ступеня  отримає   Анна Вовченко,   вихованка   гуртка   «Ткацтво», за роботу «Польові квіти», керівник Людмила Олександрівна Сорокопудова.

У номінації «Батик» дипломом ІІ ступеня нагороджено Валентину Ілляшенко, Софію Клименко, Діану Вдовицю, вихованок майстерні батику «Жар-птиця», за роботу «Букет сухоцвітів», керівник Лілія Михайлівна Гегельська 

Щиро вітаємо наших вихованців і керівників гуртків з чудовими результатами! Пишаємося і бажаємо усім подальших звершень, нових творчих ідей та безмежного натхнення!