ЗНОВУ ВИБОРИ

Мабуть не помилюся, коли скажу, що вибори і чергові, і позачергові для громадян нашої держави стали звичними. Ось і в цьому році вже відбулися одні позачергові вибори, на яких обрано Президентом України Петра Порошенка, а 26 жовтня знову позачергові вибори покличуть виборців обирати народних депутатів у Верховну Раду. І кожному з нас належатиме зробити відповідальний вибір. Якщо говорити про наш одномандатний округ №196, то тут зареєстровано 18 кандидатів, з короткими анкетними даними, яких ознайомила «Шполяночка+» в №№40-41. Це люди різних поглядів, які змінюються в окремих з них залежно від політичних віянь, не однакових устремлінь, можливостей. Для деяких з них, як мені бачиться, це слушна нагода засвітитись, посилити зв’язки, забезпечити кар’єрний ріст. Інші, і це не виключається, знімуть свої кандидатури. А зараз вони виступають в ролі своєрідних агітаторів на користь прохідного кандидата.

Таким прохідним кандидатом, на мою думку, є Г.Б.Бобов. Він має депутатський досвід, впродовж майже двох років не цурався виборців. Йому було про що прозвітуватися. І він прозвітувався. До речі, це має робити кожен депутат будь-якого рівня. Що ж до намірів Геннадія Борисовича, то, зрозуміло, мені вони не відомі. Про них знає тільки він. Можливо ще найближче його оточення. З цієї причини агітувати за нього не маю підстав. Висловлюю лише своє особисте бачення. Є звичайно у кожного з виборців і інші думки, які заслуговують поваги. Але народним депутатом від округу №196 стане лише один з усіх зареєстрованих.

26 жовтня виборцю доведеться зробити ще один далеко не простий вибір серед розмаїття 29 партій із зливою обіцянок, про які після виборів відразу часто-густо забувають. А тому й розчарувань багато, які очевидно ще й будуть. Дуже хотілося б, щоб їх було менше. Адже від цього залежатиме наше життя в майбутньому.

Володимир КРАВЕЦЬ.