Юні шполянки здобули призове місце на Всеукраїнському фестивалі «Україна — сад»

    Щороку вихованці Шполянської станції юних натуралістів беруть участь у Всеукраїнському фестивалі садівництва «Україна — сад», який проводиться на добровільних засадах і є відкритим для учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Організаційно-методичне забезпечення проведення фестивалю здійснює Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

   Дійство має на меті відродження садівництва в Україні, підвищення ефективності роботи на шкільних навчально-дослідних ділянках із садівництва, підготовки школярів до активної професійної самореалізації та підвищення рівня трудового виховання учнівської молоді. Діти залучаються до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи, у них проявляються здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі садівництва. Завдання наставників — вчасно виявити ці задатки в дитини та посприяти розвинути їх. Важливо демонструвати практичні результатів роботи творчих учнівських об’єднань садівничого профілю, створювати умови для творчої самореалізації учнів. обмін досвідом роботи з організації дослідницької роботи із садівництва. Ми, вчителі, і намагаємося цьому всебічно сприяти.

   Нинішнього року переможцями на обласному етапі фестивалю стали вихованці гуртка «Юні друзі природи» Шполянської районної станції юних натуралістів: Руслана Гузей, Ірина Русіна, Каріна Удовик, які поїхали  у м.Київ  до Національного еколого-натуралістичного центру захищати честь Черкаської області. Повернулися дівчатка із перемогою — вони зайняли третє призове місце за свою роботу: «Прискорене розмноження винограду сорту Лора-Флора у теплиці», за що були нагороджені Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та путівками до Всеукраїнського табору «Молода гвардія». Вітаємо наших юних призерів!

Світлана ПЕРЕМОТ, методист Шполянської районної станції юних натуралістів