Юних шполян визнано переможцями всеукраїнського конкурсу

2–Б клас міської школи №1 став переможцем Всеукраїнського етапу природоохоронно-пропагандистської акції «Горлиця звичайна — птах року-2020». Діти і педагоги здобули перемогу також  і в  її обласному етапі.

Юні природоохоронці школи №1 активно включилися у всеукраїнську природоохоронно-пропагандистську акцію «Горлиця звичайна — птах року 2020». Напередодні Нового року вони отримали радісну звістку – перемога у обласному етапі акції. І от нова, очікувана звістка – перемога на всеукраїнському рівні! Робота учнів та їхнього класного керівника Антоніни Анатоліївни Павленко і вихователя групи продовженого дня Надії Степанівни Задорожньої отримала найвищу оцінку конкурсу – 95 балів! 

– Така висока оцінка роботи наших учнів і колег є дуже приємною і важливою для усього колективу закладу освіти, але головне – це привернення уваги дітей до необхідності збереження  довкілля нашої рідної землі, – зазначають у школі. 

 У рамках акції  було сплановано та проведено низку заходів, зокрема: вивчення біології горлиці шляхом організації експедицій (екскурсій), різноманітні конкурси, тематичні заняття, бесіди. У ході акції учні також вивчили біологічні особливості різних видів птахів України, які потребують охорони. Крім того, було проведено масштабну природоохоронно-просвітницьку роботу. 

Щорічну природоохоронну акцію «Горлиця звичайна – птах року-2020» проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів з метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їхніх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи.