З «Альянсом» зіграли внічию

20 липня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» відбувся другий контрольний матч команди «ЛНЗ-Лебедин». Наша команда приймала команду «Альянс» смт. Липова Долина Сумської області, яка нещодавно отримала атестат на право грати в другій лізі чемпіонату України серед професійних команд.

Зустріч розпочалася з гострої атаки гостей, які вже на першій хвилині відкрили рахунок 1:0 на користь «Альянсу». Поступово гра вирівнялась. «ЛНЗ-Лебедин» почав шукати шляхи до воріт суперника, обидві команди проводили атаки, але нападники обох команд не використали своїх можливостей, добре діяли воротарі обох команд.

Під кінець першого тайму нашій команді вдалася атака, яку завершив Сергій Дєдов 1:1, — повідомляє начальник команди Василь Шевцов.

У другому таймі ініціатива перейшла до нашої команди, яка повністю володіла ініціативою, але лише на 74 хвилині Артем Тубольцев виводить «ЛНЗ-Лебедин» вперед — 2:1.

Гості на 76 хвилині проводять атаку, яка закінчується взяттям воріт господарів 2:2. Наприкінці зустрічі гостей тричі виручив їхній голкіпер, отже підсумок матчу — 2:2.

Наступну контрольну зустріч «ЛНЗ-Лебедин» проведе 27 липня в м. Київ з командою «ОДЕК» м. Оржів Рівненської області.