З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні шполяни!

Дорогі земляки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята — Дня Незалежності України!
З кожним роком ми все глибше усвідомлюємо історичну значимість цієї дати — 24 серпня 1991 року. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо за-кріпила його вікові демократичні прагнення до національного від-родження, духовної свободи, еко-номічного зростання, культурного піднесення.
24 роки Незалежності України — це час народження і становлення нашої молодої держави. Час зміцнення її економічного су-веренітету, демократичних та соціальних інституцій, національ-но-духовного відродження. Це час усвідомлення всіма українцями себе державотворчою нацією.
Перед Україною, нами, її громадянами, нині складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави. Тож нехай серця наповнюються гордістю за нашу єдину справу, за державу, а плідна праця всіх і кожного будуть надійною запорукою щасливого майбутнього процвітання України.
Бажаю вам щастя, добра і злагоди, порозуміння та згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього.
Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом зібраного збіжжя принесе у наш спільний український дім мир, щастя і добро, порозуміння, злагоду та любов!
Слава Україні! Героям Слава!

Дмитро КРАВЧЕНКО,
голова наглядової ради
Групи компаній «ЛНЗ»,
член політради Шполянської організації ВО «Черкащани».