З нагоди свята спорту

    З нагоди Дня фізичної культури і спорту, який відзначається  у другу суботу вересня, минулого понеділка  в актовій залі Шполянської районної ради відбулися заходи, присвячені цьому святу.

    Голова районної ради Олександр Кузуб та голова райдержадміністрації Володимир Потапенко привітали усіх спортсменів, тренерів ДЮСШ та організаторів спортивного руху в районі.

   У своїх виступах вони зазначили, що Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Шполянський район, тож земляки пишаються цими досягненнями.

   Слова  вдячності прозвучали і на адресу ветеранів спорту, людей, які брали участь у розбудові нашого району, сприяли розвитку і популяризації різних видів спорту,

   Присутнім на святі юним спортсменам та їхнім наставникам дякували за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, за перемоги та досягнення у різного рівня змаганнях, завзяття та високу жагу до перемог.

   Олександр Кузуб та Володимир Потапенко вручили грамоти  вихованцям Матусівської і Шполянської дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Почесними грамотами відзначені директори і тренери цих спортивних шкіл за вагомий особистий внесок у підготовку учасників змагань.