З НОВИМ РОКОМ! З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні жителі Шполянщини!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Швидкоплинно минули останні дні 2015 року, який приніс нам багато різноманітних подій, викликів та випробувань. Цей рік був для кожного з нас досить важким. Але поряд з тим, нам вдалось вирішити багато масштабних завдань і водночас поставити нові. Складна суспільно-політична ситуація в державі не залишила нікого байдужим. Адже всіх нас об’єднали непрості події на сході України та Криму, боротьба за демократію, цілісність та незалежність.

У 2015 році ми усі разом наполегливо працювали, спільними зусиллями долали всі труднощі. Висловлюємо вдячність кожному жителю району, адже на Шполянщині і немає таких, хто б не долучився до допомоги нашим військовим, переселенцям. Але й не забуваймо, що Новий рік — це свято, яке є символом віри в добро, у здійснення найкращих наших сподівань.

Тому щиро бажаємо, щоб новий 2016 рік приніс у нашу державу мир та спокій. Щоб ваші оселі сповнювалися радістю, родинним теплом та затишком. Від усієї душі зичимо вам щастя, здоров’я та благополуччя!Нехай Різдвяна зірка зігріває ваші серця любов’ю та Божою благодаттю!

З Новим, 2016 роком! З Різдвом Христовим!

Володимир ПОТАПЕНКО, голова райдержадміністрації;

Олександр КУЗУБ,  голова районної ради;

Сергій КРАВЧЕНКО, міський голова.