З творчого конкурсу шполянки привезли додому нагороди

Нещодавно у м. Черкасах вперше проводився літературно-художній конкурс «Монолог про жінку», присвячений 100-річчю створення жіночої громадської організації «Союз Українок» в рамках Черкаського обласного форуму «Таланти жінок, тобі Україно». У ньому взяли участь і шполянки: керівник театральної студії «Смайлик» Оксана Гень та вихованка  КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської ОТГ Діана Вдовиця, які повернулися додому з нагородами.

— Метою конкурсу було зібрати та зберегти надбання прийдешніх поколінь талановитих виконавців художньо-літературного слова. Відродження та удосконалення виконавців творів, які символізують та відображають любов до жінки, матері, подруги, сестри, коханої. Виявити і підтримати молодих талантів Черкащини, об’єднати всіх учасників навколо мистецького слова в ім’я миру та любові до України, — розповідає директор центру Людмила Бондаренко.

Конкурс оцінювало поважне журі: народна артистка України Тетяна Крижанівська, акторка Черкаського академічного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка Олена Ластівка та поетеса, заввідділом бібліотеки ім.Василя Симоненка Катерина Вербівська.

У конкурсі від КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської ОТГ взяли участь керівник театральної студії «Смайлик» Оксана Гень, яка здобула призове друге місце, та вихованка закладу Діана Вдовиця, яка стала переможцем конкурсу і отримала найвищу нагороду Гран-прі.

— Під час концерту у Палаці культури «Дружба народів» наша Діана виступила на високому рівні і отримала кубок, диплом та подарунки.Ми вітаємо Оксану Петрівну та Діанку з перемогою. Творчих успіхів вам, натхнення і нових перемог! — додала керівник.