З вальсом випускним прощалися з дитинством

    Впродовж останніх років випускне свято у школах міста стало загальноміським.

На нього  з радістю та хвилюванням чекають самі випускники, їхні батьки, педагоги.

Цей день символічно є завершальним на десятирічній шкільній стежині, якою йшли випускники  до свого дорослого  життя.

Нинішнього року всього в  районі  отримали атестати 237 випускників, у місті —121. Золотими медалями  нагороджені випускники  одинадцятого класу міської школи №1 — Яна Журик та Андрій Буз.  Всього по району — семеро школярів отримали  срібні медалі, чотири з яких — випускники міських шкіл  Шполи.

У суботу на центральній площі міста одинадцятикласники міських шкіл зібралися для того, щоб  випускним вальсом поставити крапку у своєму дитячому житті і зробити перший крок до самостійного  дорослого. Зі сльозами і радістю, приймаючи вітання, обіймали вони рідних вчителів, батьків і друзів.

А вітань цього дня для них не бракувало — від голови райдержадміністрації Володимира Потапенка та голови районної ради Олександра Кузуба, заступників голови райдержадміністрації Ольги Шпиці та міського голови Сергія Зайця,  начальника відділу освіти Павла Вербівського. І всі  бажали випускникам наснаги і удачі, здійснення планів і задумів в отриманні омріяної освіти, світлого і радісного майбутнього у їхньому дорослому житті,  а ще — залишатися людьми і  не забувати дорогих  вчителів, які вкладали  свої душі у їхнє виховання.

На цьому вечорі назвали кожного з випускників, згадавши всі гарні якості, якими наділені діти, їхні успіхи і досягнення впродовж  десяти років навчання,  їхніх педагогів. Найактивніших дітей відзначено Почесними грамотами.

Перед випускниками та гостями виступив танцювальний колектив «Барвінок». А разом із  вальсом  випускним  винуватці свята попрощалися зі своїм дитинством…