За апеляційною скаргою прокуратури скасовано вирок суду першої інстанції

У 2018 року вироком Смілянського міськрайонного суду Черкаської області жителя м. Шпола визнано невинуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України та виправдано з підстав недоведеності його вини.

Водночас, слідством встановлено, що будучи раніше неодноразово судимим за вчинення умисних злочинів, місцевий житель у період іспитового строку повторно скоїв умисний злочин. Перебуваючи в м. Шпола на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно за допомогою ножа наніс удар в живіт потерпілому, заподіявши, йому тілесні ушкодження у вигляді проникаючого поранення передньої черевної стінки зліва, які за ознакою небезпеки для життя відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень,–повідомляє начальник Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури Ольга Плетінь.

Під час розгляду справи в суді першої інстанції прокурор, вважаючи доведеною вину зловмисника у вчиненні вказаного злочину, у судових дебатах просив засудити його ч. 1 ст. 121 КК України до покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Проте суд з думкою прокурора не погодився та постановив виправдувальний вирок.

Відстоюючи свою принципову позицію щодо винуватості порушника закону у вчиненні тяжкого злочину, прокурором оскаржено вирок суду першої інстанції. 

Черкаський апеляційний суд взяв до уваги доводи прокурора та скасував незаконне судове рішення. Наразі справу направлено на новий судовий розгляд, під час якого прокурор наполягатиме на засудженні особи до справедливого покарання.