За «круглим столом» влада з громадськістю поговорили на тему Перемоги на нацизмом

П’ятого травня в приміщенні Шполянської центральної районної бібліотеки відбулось засіданні «кру­глого столу», присвячене Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги.

Про це повідомляє офіційна сторінка Шполянської районної державної адміністрації. Учасниками заходу були голова райдержадміністрації Володи­мир Потапенко, члени спілки ветеранів війни та праці, представники організації учасників бойових дій в Афганістані, члени новоутвореної організації учасників антитерористичної операції.

Ініціатором зібрання стали активісти районного осередку ВО «Свобода».

— Наша зустріч присвячена єднанню українців-захисників Батьківщини всіх поколінь, — говорить очільник району Володимир Потапен­ко. — На це спрямований і нещодавно прийнятий Указ Президента «Про за­ходи з відзначення у 2015 році 70-ої річниці Перемоги на нацизмом у Європі та 70-ої річниці завершення Другої світової війни», що встановлює 8—9 травня Днем пам’яті та примирен­ня, Днем Перемоги. Пере­конаний, що спільна мета та єдність, приведе нас до переможного фіналу в боротьбі з агресором.

Також зустрітись зі справжніми воїнами-патріотами прийшли учні менших класів Шполянського НВК «Загальноосвітня І—ІІІ сту- пенів школа № 2-ліцей». Для них діти намалювали малюнки і кожна картинка символізувала єдність дер­жави в образі національної символіки.

— Коли малювала свій малюнок, я мріяла про мир та злагоду, про нашу пере­могу, — розповіла учениця 4-Б класу Ірина Кошова. — Щоб наші військові повер­нулись живими та здоро­вими, а війна закінчилась назавжди!