За перемогу — поїздка до Болгарії

ЗНАЙ НАШИХ!

27 листопада 2016 року в м. Черкаси проходив 65-ий Всеукраїнський осінній конкурс-фестиваль для обдарованих дітей та молоді «Зоряні мости», який відбувся за підтримки Міністерства культури України та Міжнародної корпорації «Зоряні мости». У конкурсі взяли участь і учні Шполянської школи мистецтв. Квартет у складі Владислава Свердела, Анни Узюмової, Дарини Таранець та Дмитра Сюкало (викладач — Ольга Георгієва) став лауреатом І премії минулого року на такому ж конкурсі гітаристів та отримав нинішнього року І місце. Ансамбль гітаристів молодших класів у складі Назара Лимара, Владислава Музики, Ярослава Стригуна, Романа Груня, Богдана Кошового, Олега Набережного, Станіслава Ткаченка, Віталія Бойко (викладач — Дар’я Георгієва) отримав найвищу нагороду конкурсу — гран-прі.

Від організаторів конкурсу квартет гітаристів та ансамбль гітаристів отримали сертифікат на 500 євро для поїдки на конкурс у Болгарію.

Учні Шполянської музичної школи мистецтв неодноразово брали участь і в інших музичних конкурсах, на яких займали призові місця.

Проте подібні заходи є платними і не всі діти мають змогу продемонструвати свій талант. Викладачі, конкурсанти-призери та їхні батьки дуже вдячні за матеріальну підтримку приватним підприємцям Ігорю Артеменку та Максиму Доценку, завдяки якій стала можливою поїздка на цей конкурс.

З повагою батьки вихованців
Шполянської дитячої школи мистецтв.