ЗА ЩО ЗАГИНУЛИ ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ?

Минулої п’ятниці представники громадської організації Народна рада Шполянщини побували в Черкаській обласній державній адміністрації, де зустрілися з представниками чотирьох Народних рад з інших районів. Представники громадських організацій висловили обурення кадровими призначеннями та проштовхуваннями «губернатором» своїх кандидатів на посади голів районних державних адміністрацій.

Під час розмови з Юрієм Ткаченком представник Народної ради з Чигирина висловив своє невдоволення роботою посадовця. Нинішній керівник області зайняв свою посаду завдяки людям, які були на Майдані, та жертвам Небесної сотні, а зараз він забув за цих людей, ігнорує думку громади та не бажає їх чути. Переважна більшість кандидатур не погоджені з громадами, не сприймаються та не відповідають необхідним моральним якостям. Такі звинувачення звучали на адресу Юрія Ткаченка.

Президент України Петро Порошенко відповідно оцінив таку роботу і в цей же день підписав указ за №80/2015 «Про притягнення до відповідальності» — за недоліки в роботі з добору кандидатур на посади керівників місцевих державних адміністрацій оголосити догану голові Черкаської обласної державної адміністрації Юрію Олеговичу Ткаченку».

Указ розміщено на офіційному сайті глави держави. Люди вибороли собі право жити в оновленій країні і тільки їм приймати рішення, кого вони хочуть бачити своїми представниками у владі. Ці люди здобули можливість побудувати ту країну, за яку боролися рік тому, і якщо цими людьми нехтувати, то вони можуть скинути будь-якого губернатора і будь-яку владу, так як скинули режим Януковича.

Слава Україні! Слава Героям! Слава НАРОДУ України!!!

Ігор ЗАЧЕПА, голова Народної ради Шполянщини.