«За те, що нині маємо своє житло, вдячні Групі компаній «ЛНЗ» —

ПРИЄМНА ПОДІЯ

повідомила редакції нашої газети дружина воїна АТО Дмитра Ретизника — Ірина з с. Нечаєве і поділилася радісними новинами своєї щойно створеної сім’ї.

Ірина родом із Івано-Франківщини. Із своїм нинішнім чоловіком Дмитром Ретизником із с. Нечаєве познайомились, коли вона приїжджала влітку в село до бабусі. Дружба і перші почуття поступово переросли в щире кохання. І згодом, як зазвичай трапляється, молоді вирішили поєднати свої долі.

ТОВ «Агросервіс-2012» (с. Маслове) Групи компаній «ЛНЗ», у якому Дмитро Михайлович працював до служби в АТО, вирішило підтримати молоду сім’ю. Їм надали фінансову допомогу для весілля і посприяли у придбанні будинку для молодят.

Дмитро, Ірина та їхні батьки щиро вдячні за це Групі компаній «ЛНЗ» та зокрема директору ТОВ «Агросервіс-2012» Олександру Клименку.

У жовтні цього року голова новоствореної сім’ї, який щойно повернувся з АТО, знову пішов на службу до Збройних сил України, вже за контрактом. Та сподівається, що його служба буде мирною і знає, що вдома на нього з нетерпінням чекають найдорожчі люди.

Ці теплі думки доповнює ще одна радість — трепетна і зворушлива — подружжя вже чекає на поповнення — донечку, про яку молодий тато так мріяв...

Лариса БАЧИНСЬКА.