За тяжкі тілесні ушкодження – п’ять років за гратами

Шполянським відділом Звенигородської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні за обвинуваченням раніше судимого жителя Вільшанської ОТГ у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185, ч. 1 ст. 121 КК України. Про це «Шполяночку +» інформує в.о.начальника Шполянського відділу Звенигородської окружної прокуратури Ростислав Руденко.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 41-річний, раніше судимий, житель смт. Вільшана, в січні цього року перебував у знайомого, де разом із потерпілим розпивав спиртні напої. В ході сварки, яка виникла між чоловіками, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, з метою нанесення  тілесних ушкоджень, наніс декілька ударів дерев’яною ніжкою стола по голові потерпілого, тулубу, верхніх та нижніх кінцівках, після чого наніс ще декілька ударів  зимовим черевиком, що тримав у руці, чим заподіяв  тілесні ушкодження, які відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень.

За результатами судового розгляду зловмисника вироком Городищенського районного суду визнано винним у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185, ч. 1 ст. 121 КК України та призначено остаточне покарання у вигляді 5 років 4 місяців позбавлення волі.