Забивали голи на всі смаки, чим потішили своїх вболівальників

20 червня відбувся сьомий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги: футболісти «ЛНЗ-Лебедин» свою чергову зустріч проводили вдома з ФК «Канів» (м. Канів) — аутсайдером нинішніх змагань.

Гра розпочалася атаками господарів, які повністю контролювали хід поєдинку. На 29-ій хвилині першого тайму гості провели гостру контратаку, яка завершилася голом у ворота «ЛНЗ-Лебедин». Господарі значно посилюють темп, тому канівчани всією командою відійшли назад. Під час подачі кутового м’яч, що летів у ворота гостей, захисник вибив рукою — пенальті та вилучення з поля гравця ФК «Канів». Артем Охременко з 11-метрової позначки відновлює рівновагу в матчі — 1:1. Не минає й трьох хвилин, як арбітр призначив штрафний в бік воріт гостей. До м’яча підійшов Віктор Александров і результативним ударом зробив рахунок на табло 2:1.

Другий тайм розпочався з помилки нашого захисту — нападник гостей вийшов сам на сам з воротарем лебединців, але Євген Дейнеко зумів ліквідувати загрозу. На 53-ій хвилині Юрій Абатуров після сольного проходу робить рахунок 3:1. Через декілька хвилин Олександр Пригун знову змінює рахунок на табло — 4:1. Наприкінці зустрічі Юрій Рудюк доводить рахунок до 5:1, а на останній хвилині матчу Андрій Колодяжний красивим ударом встановлює остаточний рахунок поєдинку — 6:1. Впевнена перемога «ЛНЗ-Лебедин» на власному полі.

Наступну гру команда проведе 27 червня в с. Паланка Уманського району з командою «УТК-Ятрань», яка посідає другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.