Окрім того, члени ради розглянули ще ряд господарських питань, серед яких — подальша доля збудованих котелень на об’єктах соціальної сфери. Так, не дійшовши згоди з райрадою, інвестори з ТОВ «Енергія» не підписали інвестиційний договір про будівництво котельні у Водянському НВК. Якщо у Водяному його ще не збудували, то у Лебедині він уже 5 місяців чекає на введення в експлуатацію (хоча 25 грудня районна рада дала дозвіл на це будівництво).
Але в районній раді не поспішають вирішити цю проблему і пролити світло на причини. Очевидно, що ТОВ «Енергія», яка мала намір за власні кошти збудувати котельню у Водянському НВК, не вселяє їм довіри. Член ради Борис Кулик, який вивчав детальніше це питання, поінформував про те, що йому вдалося з’ясувати: котельні поліклінічного відділення і Лебединського НВК були побудовані шляхом співфінансування обласного (відповідно 338 тис. 480 грн. і 432 тис. грн.) та районного бюджетів (відповідно 10 та 12 тис. грн.).
Залишаються відкритими два питання: чому не долаються перешкоди з введенням в експлуатацію лебединської котельні і чому відмовили ТОВ «Енергія» інвестувати кошти в будівництво котельні з установкою твердопаливного котла у Водяному. Може й існують об’єктивні причини, але їх від громадськості приховує керівництво районної ради.