відбудеться гра чемпіонату Черкащини з футболу серед команд ветеранів.

Початок — о 15-ій годині.

Запрошуємо вболівальників підтримати нашу команду.

Автобуси для поїздки в с. Лебедин відправлятимуться о 14-ій годині від районного будинку зв’язку.

Здолали «незручного» суперника

1 жовтня відбувся двадцятий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги, в якому ФК «ЛНЗ-Лебедин» зустрічався у себе вдома з одним із «найнезручніших» суперників — ватутінським «Ретро» (володарем кубка Черкащини впродовж двох останніх років). Слід зазначити, що останні п’ять зустрічей між цими командами завершилися внічию.

Незважаючи на те, що гості майже втратили всі шанси поборотися за нагороди чемпіонату, матч видався доволі видовищним і напруженим. Господарі відразу взяли ініціативу в свої руки, володіючи центром поля. Вже на 9-ій хвилині Антон Вакуленко мав нагоду відкрити рахунок, але із зручної позиції пробив вище воріт. На 27-ій хвилині Андрій Калініч, підключившись до атаки, завдав потужного удару по воротах суперника. М’яч по замисловатій траєкторії влетів у ворота «Ретро» — гол-красень. До кінця першого тайму наші футболісти продовжують атакувати, але марнують декілька слушних моментів. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

У другій половині матчу гості спочатку володіли ініціативою, але захист та воротар господарів діяли надійно. На 68-ій хвилині В’ячеслав Ткаченко після подачі кутового забиває другий гол у ворота гостей — 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Гра переходить у спокійне русло — команди дограють зустріч. Фінальний свисток арбітра фіксує перемогу лебединців з рахунком 2:0.

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 8 жовтня на виїзді в м. Золотоноша з командою «Лідер».