Запрошуємо в районний краєзнавчий музей на колективні майстер-класи з розпису писанок до свята Великодня!

З приходом весни пробуджується і воскресає природа, відроджується життя і надходять великодні свята. В цей чарівний час сідали люди у своїх оселях біля свічок і брались за давнє-предавнє ремесло — розписування писанок.

Великодні писанки, без перебільшення, можна вважати «листами до Бога». Сам звичай має витоки з символічного значення яйця, яке майже у всіх народів світу вважалося джерелом, символом початку життя, символом сонця.

На жаль, в наш прогресивний час, забуваються давні традиції. Вже далеко не кожна сім'я підтримує звичаї наших предків. І навіть люди старшого покоління зараз не знайомі із значенням, символікою та самим процесом створення писанки!

Тому з 18 по 22 квітня 2016 року в Шполянському районному історико-краєзнавчому музеї, відбудуться майстер-класи зі створення писанок, крапанок та дряпанок. Проводитиме майстер-класи народний майстер, методист з фольклору районного будинку культури Інна Вовк.

Відвідування майстер-класів можливе лише за попереднім записом!

Запис на майстер-класи проводиться з 24 березня по 15 квітня 2016 року з 8-ої до 17-ої год. (субота, неділя — вихідний) в приміщенні районного краєзнавчого музею за адресою м. Шпола, вул. Лозуватська, 62 (колишня Пролетарська).