Привітання зі святом!

"У нашім раї на землі нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком малим…" Тарас Шевченко

Якою безмежною любов'ю, ніжністю дихають ці співучі віршовані рядки великого українського генія Тараса Шевченка, підносить святий образ, образ жінки-матері. Цей образ займає особливе місце в житті нас — чоловіків.

Дорогі, чарівні жінки!

Прийміть щирі вітання із прекрасним жіночим святом весни, любові та краси!

Добрі і ласкаві, мужні і вразливі, ви — найдорожче, що є в житті чоловіків. Ви даєте нам нові сили, надихаєте, допомагаєте стати кращими та впевненішими в собі. Тож головне наше завдання захистити вас від усіх   негараздів та зробити щасливими.

Сьогодні, у складний для Українськоїдержави час, ви є надійноюпідтримкою для воїнів, якізнаходяться на передовій.

Матір, бабуся, сестра, донька, онучка, дружина, кохана — це ті острівки жіноцтва, на яких тримається світ. Жінка є продовжувачкою роду людського, берегинею сім’ї, покровителькою злагоди та гармонії.

Тож дозвольте у цей святковий день вклонитися вашій красі, мудрості і терпінню, подякувати  тим жінкам-волонтерам, які своєю самовідданою працею допомагають українським бійцям, відважним дівчатам, котрі виконують бойові завдання нарівні з чоловіками. Низькійуклін матерям, яківиховалисправжніхпатріотів та вірнихзахисниківУкраїни!

Бажаємо всім чарівним жінкам великого особистого щастя, міцного здоров’я і кохання! Хай здійсниться все омріяне та задумане. Нехай у ваших родинах панує злагода, а у серцях — гармонія та любов!

З повагою 

Сергій Кравченко, міський голова Шполянської об’єднаної територіальної громади  

Олександр Кузуб, голова Шполянської районної ради