Застав з іншим і п’яною: у Шполі засудили військового, який палицею вбив дружину

У Шполі засудили 52-річного чоловіка, який до смерті забив палицею свою дружину, повідомляє "Про все" з посиланням на інформацію з Єдиного реєстру судових рішень. Трагедія сталась 16 квітня у селі Бурти на Шполянщині.

Обвинувачений служив у ЗСУ і мав приїхати додому у відпустку. Перед цим переслав дружині частину зарплати, яку вона просила на їжу та ліки для їхньої неповнолітньої доньки. Дитина має інвалідність.

Проте з’ясувалося, що жінка тратила кошти на алкоголь.

На загиблій не залишилося живого місця. Свідки кажуть, що лише по її голові зловмисник наніс 10 ударів.

"Смерть настала від поєднаної травми голови, тулуба та кінцівок, що супроводжувалася забиттям речовини головного мозку, переломами кісток тулуба із ушкодженнями його органів, внутрішньою кровотечею в порожнини і тканини та обтяжилася розладом кровообігу внутрішніх органів із поліорганною недостатністю, які належать до тяжкого тілесного ушкодження", — йдеться у вироку.

Провину чоловік визнав частково. За його словами, свою дружину він застав п’яною та з невідомим чоловіком у ліжку.

"15 квітня підозрюваний зайшов до будинку, де побачив свою дружину, невідомого чоловіка та свою доньку, які спали утрьох на ліжку. Потім підозрюваний підійшов до ліжка та кулаком правої руки наніс удар невідомому чоловіку в область обличчя. Далі забрав доньку та відвів додому в село Надточаївка, де поклав спати.

16 квітня він знову пішов до місця події, щоб забрати свою дружину, яка лежала вже на підлозі. Взяв на кухні відро з водою та вилив на неї, однак вона не прокидалась. Потім він взяв кросівок та наніс удари своїй дружині по обличчю. У кухні взяв палицю та підійшов до дружини, яка лежала, та замахнувся нею та наніс удари по ногах та руках, однак кількість ударів не пам'ятає", — розповідають деталі злочину в документі.

Зупинився чоловік лише тоді, коли дружина затихла. Після цього попросив свого брата, в будинку якого це відбувалося, викликати медиків.

Жінка померла від отриманих побоїв. Шполянський районний суд визнав черкащанина винним у вчиненні тяжкого тілесного ушкодження способом, що має характер особливого мучення.

За скоєне йому призначили покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.