Завдання дільничного — забезпечення громадського порядку

18 червня своє професійне свято відзначили дільничні інспектори міліції. У 2004 році наказом Міністра внутрішніх справ України цей день був офіційно затверджений Днем дільничного інспектора міліції.

У Шполянському РВ УМВС України в Черкаській області працюють 8 дільничних інспекторів міліції, які обслуговують місто Шпола та всі населені пункти району. Щодня гідно несуть свою службу — капітан міліції Вадим Іванов, капітан міліції Ігор Сторчак, старший лейтенант міліції Віталій Денисенко, лейтенант міліції Роман Кулик, лейтенант міліції Павло Соколовський, лейтенант міліції Сергій Сторчак, старшина міліції Владислав Кривошей, старшина міліції Роман Крамар. Очолює службу начальник сектору, майор міліції Микола Крушинський.

Професія дільничного — одна з найважливіших і найвідповідальніших серед інших міліцейських професій. Наскільки професійно він робить свою справу — настільки спокійніше почуваються жителі Шполянського району. Зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя і гідності громадян, профілактика злочинів та правопорушень, а також їх розкриття — основне завдання дільничного. У будь-який час доби звертаються до нього громадяни, з усіх питань, які виникають у повсякденному житті.

Зрозуміло, що дільничний інспектор з увагою ставиться до всіх громадян, які проживають на території, яку він обслуговує, але є певна категорія осіб, які підпадають під «особливий контроль» міліції. Це звільнені з місць позбавлення волі громадяни, засуджені до виправних, громадських робіт, особи, які вчинили насильство в сім’ї та особи, схильні до вживання спиртних напоїв та наркотичних речовин.

Найвищим результатом оцінки роботи правоохоронця є щирі слова вдячності та довіра людей, які до нього звертаються. Це надихає дільничних інспекторів міліції на досягнення нових висот на професійній стежині та додає енергії при виконанні покладених на них обов’язків.

Нехай професійне свято надасть їм натхнення та невичерпної наснаги у почесній правоохоронній діяльності.

Колектив Шполянського райвідділу міліції бажає всім співробітникам служби дільничних інспекторів міліції міцного здоров’я, особистого щастя, достатку і злагоди у їхніх родинах, духовного піднесення на довгі роки, успіхів у роботі зі зміцнення правопорядку та законності на благо нашої незалежної України.

Ірина КУЧЕР, інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Шполянського РВ УМВС України в Черкаській області.