Збори оперативного резерву першої черги

У понеділок, 3 грудня у Навчальних центрах Збройних Сил України розпочались збори оперативного резерву першої черги. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у Facebook.

Для підвищення рівня готовності військ до застосування за призначенням у разі відкритої агресії, Головним управлінням підготовки Збройних Сил України здійснюється низка організаційних заходів.

Зокрема, передбачається проведення бригадних тактичних навчань, тривалістю до 10 діб на полігонах у Херсонській, Запорізькій областях.

Також у навчальних центрах – проведено додаткові заходи щодо створення відповідних побутових умов для розміщення військовозобов’язаних та забезпечення їхньої якісної підготовки.

Збори, які розпочались із військовослужбовцями оперативного резерву першої черги бойових частин триватимуть до 20 діб.

Разом з тим, у рамках військового стажування, передбачено залучення курсантів ВВНЗ для виконання обов'язків на посадах командирів та інструкторів навчальних взводів.

Також уточнено формат використання мобілізаційного резерву для доукомплектування бойових бригад, відновлення навченості тих, чиї посади визначають боєздатність, а також для військових частин територіальної оборони.

Всі перелічені заходи планується завершити так, щоб надати можливість усім військовозобов’язаним повернутись до своїх домівок напередодні католицького Різдва та зустріти його у родинному колі.

 

Фотофакт

Командно-штабні навчання рятувальників

На виробничій нараді у понеділок  в.о. начальника відділу з питань цивільного захисту оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи  Олександр Черевко повідомив, що з 4 грудня в районі проводитимуться командно-штабні навчання.

У рамках організації проведення штабного тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту в Черкаській області у вівторок о 7-й ранку оголошений та проведений тренувальний збір особового складу Шполянського райвідділу Управління ДСНС у Черкаській області.