ЗДОБУЛИ ЗОЛОТО НА СВОЄМУ ПОЛІ

16—17 квітня у Шполі, в спорткомплексі «Спорт+» підприємця Сергія Мальчика, проводились змагання чемпіонату України І ліги серед команд дівчат молодшої вікової категорії 2003—2004 р.н. Команда Шполянської ДЮСШ стала переможцем змагань і отримала золоті нагороди.

Дівчатка достойно представили Шполянщину на змаганнях державного рівня, «жайворенята» не програли жодної гри, а в грі з командою з міста Городенка Івано-Франківської області дали справжній бій. Поступаючись після першого тайму з рахунком 0:1, змогли знайти сили та забити два переможних голи. За результатами перегонів Шпола стала переможцем змагань.

Команда «Колос» з Городенки — срібний призер, «Вікторія» з Катеринополя здобула бронзу. В шполянській команді Ліза Бабкіна була відзначена як кращий захисник чемпіонату, а Альона Вінковська — кращий гравець команди. Команда дякує за підтримку голові райради Олександру Кузубу та депутату міської ради Максиму Доценку за допомогу в організації та проведенні змагань.

Віталій ГОНЧАРЕНКО, тренер-викладач Шполянської ДЮСШ.