Зеленський пішов з посади

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Сергійчук звільнив начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максима Зеленського. Цю інформацію нашому виданню підтвердив і сам ексочільник управління, спочатку причини свого звільнення назвавши «зовнішніми обставинами», пише "Вичерпно".

-  Максим Зеленський написав заяву після того як на нього поскаржилися спортсмени та громадськість. Він вважає себе вищим від інших людей. Так ставитися не можна, тому Зеленського звільнено вчора, – сказав голова обласної державної адміністрації у коментарі «Прочерку».

Сам же Зеленський у коментарі виданню «ВиЧЕрпно» відзначив, що жодні заяви від спортсменів до нього не надходили.

- При всіх керівниках як було, якщо дійсно надходили такі звернення, то перш за все  у мене питали — це правда чи ні, але, на мій превеликий жаль, цього разу мені не дали можливості ні ознайомитися з цими заявами, у мене їх немає, ні надати заперечення, спростування чи підтвердження тим фактам, які там були викладені. Я жодного разу цих заяв не бачив, — прокоментував ексчиновник.

Серед останнього, зауважує Максим Зеленський, йому закидали, що він не сприяв у забезпеченні житлом паралімпійця Романа Данилюка.

- Відповідно до законодавства, потрібно мати не лише медаль, або бути тренером медаліста, а ще й повинно бути підтвердження того, що громадянин України потребує поліпшення житлових умов. Паралімпійцю ж надали довідку, що він забезпечений житлом, оскільки, коли він проживав у Полтаві,  на нього була приватизована частина нерухомого майна. Я йому (Роману Данилюку — ред.) особисто допомагав прописуватися у Черкасах. Далі дискусії з цього питання продовжувалися чотири роки. Зрештою, уже будучи одруженим, він таки отримав цю довідку. Він десь у квітні написав заяву, від депутата облради Плічка на сесії поступило звернення, щоб вивчити питання виділення коштів для житла паралімпійцю. Проте надійшла відповідь з відмовою. Зрештою, під час карантину виникла економія коштів за рахунок того, що не проводили спортивні заходи. Ми запропонували їх перерозподілити. Однак не знайшли підтримки. Уже новий голова ОДА Сергій Сергійчук дав доручення, відповідно до якого було зроблене розпорядження. В часі це співпало із рішенням сесії, яким затвердили зміни до бюджету. Роман сприйняв це так, що це я не займався виділенням житла для нього, — прокоментував імовірні причини звільнення Максим Зеленський.

Відзначимо, Максим Зеленський очолював управління у справах сім’ї, молоді та спорту з 2014 року. Із 2006 р. по 2010 р. працював в управлінні у справах молоді та спорту Черкаської ОДА на посаді заступника начальника управління.