ЗЕРНА ДОБРА

ДАВАЙТЕ ЗАМИСЛИМОСЯ

Останні слова Стіва Джобса

Стівен (Стів) Пол Джобс (1955—2011 рр.) ― видатний американський підприємець, який отримав широке визнання як піонер ери IT-технологій, один із засновників корпорації Apple.

«Я прийшов до вершини успіху в бізнесі. В очах інших моє життя було символом успіху. Однак, крім роботи, у мене було мало радості в житті. Нарешті, моє багатство — це не більше, ніж факт, до якого я вже звик.

Нині лежу на лікарняному ліжку і, згадую­чи все моє життя, розумію, що всі похвали і ба­гатство, від яких я був такий гордий, стали чи­мось незначним в неминучій смерті. У темряві, коли я дивлюся на зелене світло на обладнанні для штучного дихання і чую всі звуки механіки, відчуваю подих близькості смерті...

Тільки тепер я розумію: після того, як у мене достатньо грошей на решту свого життя, ми повинні слідувати іншим цілям, які не пов'язані з багатством. Повинно бути щось більш важли­ве: наприклад, розповіді про кохання, мистецт­во, мрії з мого дитинства. Постійна гонитва за наживою перетворює людину на маріонетку. Це сталося і зі мною.

Бог наділив нас почуттями, щоб ми могли розповісти про свою любов близьким. Багатство, яке я нажив у своєму житті, не можу взяти з со­бою. Все, що я понесу з собою, — це лише спога­ди, пов'язані з любов'ю. Ось справжнє багатство, яке має слідувати за вами, супроводжувати вас, даватиме вам сили йти далі.

Любов здатна подолати величезні відстані. У житті немає меж. Досягайте висот, які ви хочете досягти. Ідіть туди, куди кличе вас серце. Це все у ваших руках.

Маючи гроші, ви можете найняти багато лю­дей, які возитимуть вас, робитимуть щось в бу­динку або по роботі. Але ніхто не візьме ваші хво­роби на себе. Матеріальні речі, які ми випускаємо, ще можна знайти, заробити, відшукати. Але є одна річ, яку ніколи не знайдеш, якщо ти її втра­тив. Це життя. Байдуже, скільки вам зараз років і чого ви досягли. У нас у всіх настане день, коли завіса опуститься вниз... Ваш скарб — це ЛЮ­БОВ... Бережіть себе. Дбайте про інших».