Згідно з яким законом підприємці платять за рекламу на магазинах?

ЗАПИТУВАЛИ—ВІДПОВІДАЄМО

 

До редакції «Шполяночка+» зателефонував приватний підприємець міста і поскаржився на те, що з нього вимагають плату за встановлений щит з рекламою продукції на орендованому приміщенні магазину. За роз’ясненнями ми звернулися до начальника відділу земельних відносин Шполянської міської ради Сергія ЗАЙЦЯ.

— Насамперед хочу наголосити, що ця вимога — не нововведення. Ще постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року №2067 затверджено Типові правила, які регулюють відносини, що виникають у зв'язку з розміщенням зовнішньої реклами у населених пунктах, та визначають порядок надання дозволів на розміщення такої реклами. І відповідно до цих Типових правил розміщення зовнішньої реклами 14 листопада 2007 року Шполянською міською радою затверджено Правила розміщення зовнішньої реклами у місті Шпола, а також тарифи плати за користування місцями розташування зовнішньої реклами та інформації. Так, розмір оплати за користування місцями розміщення рекламних засобів визначається залежно від типу, розміру об’єктів зовнішньої реклами та місця їх розміщення. Нині ж міською радою проводиться роз’яснювальна робота щодо розміщення зовнішньої реклами у Шполі відповідно до Правил.

Для отримання додаткової інформації особи, які бажають розмістити зовнішню рекламу, можуть звернутися в робочий час до відділу з питань земельних відносин Шполянської міської ради (м. Шпола, вул. Лозуватська, 59, каб. №31) або телефоном №2-01-93.