«Жайвір» приймав Всеукраїнські змагання у Шполі

   На протязі 3-х днів у Шполі вирували футзальні пристрасті в спортивному комплексі «СПОРТ+».

  Змагались дівчатка двох вікових категорій U-12 та U-14. Географічний центр України до Дня Святого Миколая відвідали команди міст Івано-Франківськ, Львів, Світловодськ, смт. Катеринопіль.

У змаганнях взяли участь і місцеві команди: дві Матусівської ДЮСШ під керівництвом Надії Стеценко та Олександра Жовніра. Господарями змагань були в молодшій та старшій віковій групі ФК «Жайвір» Шполянської ДЮСШ.

  Ігри проходили у цікавій безкомпромісній боротьбі. Кожна  з них була видовищною як за своїм сценарієм так і за змістом, адже дівчатка демонстрували доволі непогане володіння м’ячем, командну гру, лідери команд взагалі заворожували глядачів футзальною технікою. У протистоянні команд ФК «Жайвір» переграв своїх опоненток у всіх іграх за рахунок кращої технічної підготовки та великого бажання відмінно зіграти в рідних стінах. Особливо виділялась лідер команди Єлизавета Бабкіна, в результаті своєї гри отримала приз у номінації «Кращий гравець турніру».

  Жодна гра не давалась нашим «жайворятам» легко, але дівчата змогли перебороти втому, зібратись і показати гру, в результаті чого кубок залишається на Шполянщині.

  Срібним призером стала команда «Власівчанка» м. Світловодськ. Дівчатка володіють, крім техніки, ще й потужними ударами, що і стало вирішальним в протиборстві з Львівською командою, якій дісталася бронза.

  У молодшій віковій категорії дівчатка змагались у двох підгрупах, за результатами яких по два переможці з підгрупи складали півфінальні пари.

  Кращі гравці турніру були нагороджені сувенірами, дипломами та подарунками у різних у номінаціях. Всі команди отримали пакунки з солодкою продукцією Шполянського заводу продтоварів та грамоти за участь в змаганнях. Тренери отримали подарунки та сертифікати від «GERA» — виробника спортивного одягу. Медалями нагородили батьків команд-гостей, які палко вболівали за своїх діток.

  ФК «Жайвір» від себе та від імені команд-учасниць турніру дякує за підтримку в організації та проведенні змагань міському голові Шполянської ОТГ Сергію Кравченку, голові районної ради Олександру Кузубу, депутатам Шполянської міської ради Володимиру Пасєці, Вадиму Логвінову, фінансовій компанії «ВІВА КАПІТАЛ», власникам спортивного магазину «Zeus», керівництву Шполянського заводу продтоварів ТМ «Жайвір», відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Шполянської райдержадміністрації , приватним підприємцям Максиму Доценку, Сергію Мальчику, голові асоціації футзалу Черкаської області Юрію Гончарову, який не лише допоміг в організації, але й взяв участь у нагородженні учасників змагань. Щиро дякуємо колективу Сигнаївської музичної школи за чудовий виступ на відкритті змагань, тренерам Шполянської ДЮСШ Оксані Хапатько, Сергію Вербівському, Сергію Трохимцю, Тимофію Демченку, викладачу Васильківського коледжу Володимиру Дашку за допомогу в арбітражі змагань та підведенні підсумків.

  Дуже сподобалась нашим гостям екскурсія по місту, організована міською радо. Особлива подяка — компанії «GERA», виробнику спортивного одягу, за надані призи кращим гравцям та грошові сертифікати для команд на замовлення екіпірування у сумі 6000 грн.

  Тож маємо в активі ще один турнір, який приніс задоволення юним спортсменам.

Віталій ГОНЧАРЕНКО, тренер-викладач Шполянської ДЮСШ